2024. április 19, péntek - Emma

Hírek | Sport

2012. December 14. 19:26, péntek |

Rövidpályás úszó-vb - Gyurta Dániel aranyérmes 200 méter mellen

Gyurta Dániel aranyérmet nyert a 200 méteres mellúszásban pénteken az isztambuli rövidpályás világbajnokságon.

2012. December 14. 12:30, péntek |

Női kézilabda Eb - Külön szektor a magyaroknak

A szervezők külön szektort biztosítanak a magyar szurkolóknak a Szerbiában zajló női kézilabda Európa-bajnokság szombati és vasárnapi játéknapján.

2012. December 13. 09:56, csütörtök |

Topp-Cars Rallye Team a 16. Mikulás Rallye-n

A Topp-Cars Rallye Team két autóval képviseltette magát a 16. Mikulás Rallye-n.

2012. December 12. 22:55, szerda |

Rövidpályás úszó-vb - Hosszú Katinka bronzérmes 400 méter vegyesen

Hosszú Katinka a 200 méter pillangón aratott diadal után bronzérmet nyert 400 méter vegyesen az Isztambulban zajló rövidpályás úszó-világbajnokság szerdai nyitónapján.

2012. December 12. 11:38, szerda |

Női kézilabda Eb - Az új cél: éremszerzés

Éremszerzés az új célja a magyar női kézilabda-válogatottnak azután, hogy kedden este eldőlt, a csapat a szerbiai Európa-bajnokágon bejutott a szombati elődöntőbe.

2012. December 12. 11:00, szerda |

Rövidpályás úszó vb - Hosszú magyar csúccsal döntős 200 m pillangón

Hosszú Katinka a legjobb idővel, országos csúcsot jelentő 2:04.19 perccel jutott a 200 méteres pillangóúszás esti döntőjébe az isztambuli rövidpályás világbajnokság első napján.

2012. December 11. 09:21, kedd |

Rövidpályás úszó vb - Isztambulban is 15 magyar indul

Akárcsak a novemberi, franciaországi rövidpályás Eb-n, a szerdától vasárnapig tartó, s ugyancsak 25 méteres medencébe kiírt törökországi világbajnokságon is 15 magyar úszó próbál szerencsét.

2012. December 10. 11:42, hétfő |

Női kézilabda Eb - Tomorit eltiltották, a szövetség fellebbez

Első fokon egy mérkőzésre eltiltotta az Európai Kézilabda Szövetség (EHF) Tomori Zsuzsannát, a szerbiai kontinensviadalon szereplő magyar válogatott átlövőjét.

2012. December 10. 10:38, hétfő |

Bronzérmes a magyar válogatott az ejtőernyősök világbajnokságán

A célbaugrók kategóriájában az Orsy László, Réczi Attila, Asztalos István, Kollár Gábor és Varga Tamás alkotta magyar válogatott bronzérmes lett az ejtőernyősök világbajnokságán, Dubajban.