Városlista
2026. június 26, péntek - János

Hírek

2017. Március 11. 08:31, szombat | Belföld
Forrás: mti/police.hu

390 millió forint értékben adtak el drogot – elkapták a bűnbandát - VIDEÓKKAL

390 millió forint értékben adtak el drogot – elkapták a bűnbandát - VIDEÓKKAL

Egy kábítószer-kereskedelemmel foglalkozó bűnszervezet tagjait fogták el a rendőrök - közölte ORFK kommunikációs szolgálata szombaton a rendőrség honlapján.

A police.hu-n olvasható közlemény szerint a bűnszervezet irányítóit, egy 38 éves ózdi és egy 36 éves szadai férfit csütörtökön fogták el a Készenléti Rendőrség munkatársai. Ugyancsak elfogták a rendőrök a csoport további két tagját, akik a kábítószer értékesítésében vettek részt.

A tájékoztatás szerint a bűnözői csoport 82 nap alatt 390 millió forint értékű drogot adott el országszerte. A bevételből a szervezet vezetői luxuskörülmények között éltek.

A rendőrség közlése szerint a csoport vezetőit azután azonosították be, hogy tavaly szeptemberben felszámoltak egy X. kerületi garázsban működő droglabort a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda munkatársai.



A most elfogott két férfi irányítása és utasításai szerint a bűnszervezet tagjai 2016. július 3. és szeptember 22. között országszerte 30 millió forint értékű ecstasy tablettát, 300 millió forint értékű speedet és 60 millió forint értékű kokaint értékesítettek.

A férfiakat gyanúsítottként hallgatták ki a rendőrök, bűnügyi őrizetbe vették őket és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásuk indítványozására.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld

Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is

Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa

2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld

V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él

\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -

2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld

Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján

Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.

2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld

Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól

A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;