Városlista
2026. július 16, csütörtök - Valter

Hírek

2023. December 09. 09:13, szombat | Belföld
Forrás: MTI

A Tesco mogyorót, a Penny-Market mandulabelet hívtak vissza

A Tesco mogyorót, a Penny-Market mandulabelet hívtak vissza

Kártevő lehetséges jelenléte miatt mogyoró terméket hív vissza a Tesco Globál Zrt. - közölte honlapján a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) pénteken.

Az MTI-hez eljuttatott közleményében a hivatal ismerteti: az áruházlánc az E04230812D tételazonosítójú, 06. 05. 2024. minőségmegőrzési idejű "TS NATUR MOGYORÓ 200G" terméket visszahívja és a forgalomból kivonja.

A Nébih felhívja a vásárlók figyelmét, hogy a terméket ne fogyasszák el.

Az érintett termék a vásárlás helyére vagy bármelyik magyarországi Tesco áruházba visszavihető, a termék árát visszatérítik.

A Penny-Market Kft. minőségi probléma miatt szeletelt mandulabél terméket hív vissza, mivel a terméknek avas szaga van. Az érintett PENNY ALMONDS SLICED 100 G/ PENNY mandulabél, szeletelt 100 g, tételszáma E10230120N, minőségmegőrzési ideje 12. 07. 2024.

Az érintett termékeket a vásárlás helyén visszaveszik, a vételárat nyugta nélkül is visszafizetik - közölte a Nébih.

Címkék: nábih, visszahívás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 16. 12:00, csütörtök | Belföld

Sulyok Tamás: a jogállamiság nem politikai értékelés függvénye

A jogállamiság nem politikai értékelés függvénye, hanem a matematikához hasonlatosan objektív ténykérdés, a törvények uralmát jelenti - közölte a köztársasági elnök szerdai Facebook-bejegyzésében.

2026. Július 16. 11:00, csütörtök | Belföld

Kapitány István: a Gazdasági és Energetikai Minisztérium által megörökölt szerződéseket teljes körűen átvilágítjuk

A Gazdasági és Energetikai Minisztérium által megörökölt szerződéseket teljes körűen átvilágítjuk - fogalmazott a gazdasági és energetikai miniszter szerdán a Facebook-oldalán.

2026. Július 16. 09:00, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: botrányos módon esik szét az egykori állampárt

Magyar Péter kormányfő szerint \"botrányos módon\" esik szét az egykori állampárt, a Fidesz.