Hírek
2020. Július 26. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: infováros/police.hu
Apjával verekedő férfit szúrt meg egy tizenéves Sopronban
Bejelentés érkezett a rendőrségre 2020. július 25-én 0 óra 5 perckor, miszerint Sopron-Tómalom, Erdőalja utcában három ember összeverekedett és egyikük megsérült.
A nyomozás adatai szerint egy 38 éves siófoki és egy 49 éves soproni férfi szóváltást követően dulakodni kezdett. A siófoki lakos 13 éves fia egy multifunkciós szerszám pengéivel, az apjával dulakdó embert testszerte többször megszúrta. A szúrásoktól megsérült férfit a mentők kórházba vitték.
A 13 éves fiút a rendőrök elfogták és a Soproni Rendőrkapitányságra előállították, ahol a nyomozók életveszélyt okozó testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson
Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország
2026. Január 25. 08:36, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióban három dologra lehet nemet mondani
A 2026-os választásnak az egyik tétje, hogy Magyarországot ebbe a pénzügyi adósrabszolgaságba engedjük-e, vagy pedig nemet mondunk és ellenállunk.
2026. Január 25. 08:30, vasárnap | Belföld
A Tisza új külügyi vezetője: Magyarország a Nyugathoz tartozik, és vége lesz a kompország státuszunknak
Magyar Péter YouTube-csatornáján beszélt minderről Orbán Anita, akit nemrég jelentettek be a Tisza Párt új külügyi vezetőjeként.

