Hírek
2017. Március 31. 07:43, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Az első áprilisi hétvégén már 25 fok is lehet
A következő napokban is marad a száraz, meleg idő, az első áprilisi hétvégén többfelé már 25 Celsius-fok körül alakulhatnak a maximumok
- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálatnak az MTI-hez eljuttatott országos középtávú előrejelzéséből.
Pénteken napközben napos időre lehet számítani, legfeljebb keleten képződhet több gomolyfelhő, de csapadék ott sem várható. A Dunántúlon ismét megélénkül, a Kisalföld környékén megerősödik a szél. A legalacsonyabb hőmérséklet 0 és 6 fok között alakul, de az északi völgyekben ennél hidegebb is lehet. A nappali maximumok 18 és 23 fok között alakulnak.
Április elsején és másodikán, szombaton és vasárnap derült, száraz idő lesz. Szombaton napközben az Észak-Dunántúlon megerősödhet a szél, vasárnap csak élénk légmozgás valószínű. A leghidegebb órákban többnyire 2 és 7 fok között, de északkeleten néhol 0 és 2 fok között alakul a hőmérséklet. Szombaton a Kisalföldön, vasárnap a Dél-Alföldön és az Észak-Dunántúlon 8-9 fok körül alakulnak a minimumértékek. Szombaton napközben 20-25, vasárnap 21-25 fokig melegszik a levegő - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld
Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket
- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.
2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter végre megszólalt a Benes-dekrétumok ügyében
Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.
2026. Január 31. 10:40, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: az Audi győri gyára folyamatosan növeli a termelését
Az Audi győri gyára nagyon sikeres, folyamatosan növeli a termelését, és idén új elektromos motortípus gyártását is megkezdik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a tárca közlése szerint pénteken Budapesten.
2026. Január 30. 07:05, péntek | Belföld
Lantos Csaba: minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben
Minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben, aki valamilyen vezetéken kapja az energiát - közölte Lantos Csaba energiaügyi miniszter csütörtökön a Kormányinfón.

