Hírek
2011. Szeptember 12. 07:29, hétfő |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Baleset az M3-ason – súlyosan megsérült egy ember

Egy ember súlyos sérüléseket szenvedett abban a balesetben, ami vasárnap történt az M3-as autópályán, Gödöllő határában, amikor egy terepjáró szalagkorlátnak ütközött, majd felborult – értesült a HavariaPress.
Egyelőre tisztázatlan körülmények között ütközött a szalagkorlátnak egy terepjáró, vasárnap kora délután, az M3-as autópálya 3-as kilométerénél, Gödöllő határában, a Budapest felé vezető oldalon, majd felborult. A balesetben a járműben utazó három ember körül egy férfi súlyosan megsérült, a mentők kórházba szállították. A rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit. (pr)
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 07:45, kedd | Kék hírek
Választási csalás - Hirtelen több választópolgár lett a zala megyei faluban
Tömeges betelepülés miatt meg kell ismételni a Magyarföldön szeptember 7-én tartott időközi önkormányzati választást, a törvénysértés miatt a rendőrségnek is átadják az iratokat
2025. Szeptember 13. 09:28, szombat | Kék hírek
A vezetés közbeni telefonhasználatot ellenőrzi a rendőrség az utakon
Keddtől országos közlekedésbiztonsági ellenőrzést tartanak Magyarország közútjain, a rendőrök elsősorban a vezetés közbeni telefonhasználatot figyelik