Hírek
2014. Március 21. 09:12, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset miatt lezárták a 61-es utat Pincehelynél
Súlyosan megsérült egy kisteherautó vezetője, akit személygépkocsi gázolt el a 61-es úton, a Tolna megyei Tamási és Pincehely között pénteken, az utat lezárták - közölte a Fejér megyei katasztrófavédelmi szóvivő az MTI-vel.
Farkas-Bozsik Gábor tájékoztatása szerint a tejet szállító teherautó műszerfala füstölt, ezért a vezetője kiszállt a járműből, ekkor a szemből érkező személygépkocsi elütötte. A leállított teherautónak ütközött egy mögötte érkező személyautó is. A balesetben a két személyautó utasai közül egy ember könnyebben megsérült.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 07. 16:00, csütörtök | Belföld
NAV: csaknem 1,7 millióan adták be szja-bevallásukat
Már csak két hét van hátra, május 20-ig kell beadni az szja-bevallást, amit eddig 1,7 millióan tettek meg
2026. Május 07. 13:00, csütörtök | Belföld
Elemzők: márciusban meglepően megélénkült az ipari termelés
Az ipari termelés márciusi adata pozitív meglepetést hozott, és különösen fontos, hogy széles bázisra épült - emelték ki az MTI-nek nyilatkozó elemzők.
2026. Május 07. 11:00, csütörtök | Belföld
Lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara elnöke
Országgyűlési feladataira hivatkozva lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) elnöke. Papp Zsolt ezt a közösségi oldalán jelentette be.
2026. Május 07. 09:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit saját városképük védelmére
Ahol csak lehet, a Tisza programjával összhangban vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit a saját városképük védelmére

