Hírek
2022. Január 06. 13:03, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Bedrogozva okozott autóbalesetet
Befejezték a rendőrök az ügy vizsgálatát a 25 éves férfival szemben, akinek szervezetéből kimutatták a tiltott szert.
A 25 éves tatai férfi 2020. július elsején 19 óra 30 perc körül közlekedett az 1-es úton Vértesszőlős irányába. Haladása során az előtte forgalmi ok miatt lassító kocsinak ütközött – közölte a rendőrség.
A 25 éves K. Attilával szemben felmerült a kábítószer-fogyasztás gyanúja, ezért őt további mintavételre előállították. A szakértői vizsgálat megállapította, hogy a férfi a vezetési képességre hátrányosan ható szer befolyása alatt, bódult állapotban vezette a járművet.
A sofőrt a tatabányai rendőrök gyanúsítottként kihallgatták, ellene járművezetés bódult állapotban bűncselekmény miatt indult büntetőeljárás, vezetői engedélyét is elvették.
A Tatabányai Rendőrkapitányság a nyomozás vizsgálati szakaszában a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és a keletkezett iratokat megküldte a Tatabányai Járási Ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 24. 08:09, szombat | Belföld
KSH: novemberben a bruttó átlagkereset 756 400 forint volt
2025 novemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 756 400, a nettó átlagkereset 525 900 forint volt.
2026. Január 24. 08:08, szombat | Belföld
Forgalomba állították a századik CAF villamost Budapesten
Forgalomba állították a századik CAF villamost Budapesten pénteken.
2026. Január 24. 08:05, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország ott ül az asztalnál az új világrend kialakulásánál
Megnyílt a Konfuciusz Intézet a győri Széchenyi István Egyetemen is, ami demonstrálja, hogy Európával ellentétben Magyarország ott ül az asztalnál az új világrend kialakulásánál

