Hírek
2021. Július 17. 17:03, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Elfogtak egy cserbenhagyó gázolót Nógrádban
Őrizetbe vett a rendőrség szombaton egy szlovák férfit, aki autójával halálra gázolt egy gyalogost Nagyorosziban, majd segítségnyújtás nélkül továbbhajtott
- közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A 29 éves szlovák állampolgár szerda délután ütött el személygépkocsival Nagyoroszi belterületén, a Petőfi úton egy férfit. A gyalogos a baleset következtében olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen meghalt.
A jármű vezetője a baleset helyszínéről segítségnyújtás nélkül továbbhajtott.
A rendőrök szombaton elfogták és előállították a 29 éves gépjárművezetőt, akit gyanúsítottként kihallgattak, majd őrizetbe vettek, és a napokban kezdeményezik a letartóztatását.
A férfi ellen halálos közúti baleset okozása vétség, továbbá segítségnyújtás elmulasztása bűntett gyanúja miatt indítottak eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 11. 06:53, csütörtök | Belföld
Nébih: ismét megjelentek a tűzifacsalók
2025. December 11. 05:00, csütörtök | Belföld
Szőlő utcai ügy: Szombaton demonstrációt tartanak Budapesten
Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke tüntetésre hívta követőit a hétvégére, a Szőlő utcai üggyel összefüggésben.
2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött
A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.
