Városlista
2025. április 30, szerda - Katalin, Kitti

Hírek

2017. November 13. 10:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Fának csapódott egy autó Mezőkövesdnél, a sofőr meghalt

Fának csapódott egy autó Mezőkövesdnél, a sofőr meghalt

Meghalt egy autós, aki járművével árokba hajtott, majd egy fának csapódott hétfő reggel a Mezőkövesdet és Andornaktályát összekötő úton - közölte Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság az MTI-vel.

Dojcsák Dávid tájékoztatása szerint a baleset a 2502-es úton történt; az érintett útszakaszt lezárták a forgalom elől.

A rendőrség a honlapján azt írta, hogy a balesetben egy 43 éves mezőnyárádi nő vesztette életét, aki a helyszínen belehalt sérüléseibe.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 30. 07:52, szerda | Belföld

Zsigó Róbert: május második felében lesz döntés az árréscsökkentés fenntartásáról

Amikor a kormány bevezette az árréscsökkentést, úgy döntött, hogy május 31-ig tartja azt fenn, ezért május második felében értékeljük és döntünk arról, hogy folytatjuk-e az árréscsökkentést

2025. Április 29. 07:32, kedd | Belföld

Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary

Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary a beutazó turizmus fellendítése érdekében - közölték a felek az MTI-vel hétfőn.

2025. Április 29. 07:30, kedd | Belföld

Ukránoktól félti a magyar munkahelyeket Orbán Viktor

Ukrajna európai uniós tagságának kérdése eldönti, hogy milyen lesz a mai fiatalok következő 20 éve, a legaktívabb, legproduktívabb, legígéretesebb két évtizede