Hírek
2022. November 03. 17:34, csütörtök |
Külföld
Forrás: mti
Fejszével támadt iskolatársaira egy nyitranováki diák
Fejszével támadt iskolatársaira egy diák a szlovákiai Nyitranovákon csütörtökön délelőtt, a támadót a rendőrség elfogta, a támadásnak egy könnyebb sérültje van.
A középiskolában történt támadás indítékáról egyelőre nem tett közzé közelebbi információkat a rendőrség. Karolína Barinková rendőrségi szóvivő az MTI-nek küldött tájékoztatásában azt írta: az esetet a helyszínen szerzett értesülések szerint úgy vizsgálják, mint tervezett, több ember elleni gyilkosság kísérletét. Az eset kivizsgálását a rendőrség különleges egysége, a Nemzeti Bűnüldözési Ügynökség (NAKA) vette át.
A támadásnak egy sebesültje van, egy diáklány. Őt a közeli bajmóci kórházba szállították, ahol ellátták könnyebb sebesülését, állapota nem életveszélyes. Az országos mentőszolgálat tájékoztatása szerint ezzel az esettel összefüggésben két fiatalnak is ellátást nyújtottak a kórházban. A középiskola igazgatónője a szlovák hírügynökségnek nyilatkozva azt mondta: a támadó fiú egy elsős diákjuk, akit eddig problémamentesnek ismertek.
A kép csak illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 13. 12:00, hétfő | Külföld
Brit miniszterelnök: Magyarország és az európai demokrácia történelmi pillanata Magyar Péter választási győzelme
Keir Starmer brit miniszterelnök szerint Magyar Péter választási győzelme történelmi pillanat, nem csupán Magyarország, hanem az európai demokrácia számára is.
2026. Április 13. 10:00, hétfő | Külföld
Választás 2026 - Ursula von der Leyen: Magyarország Európát választotta
Magyarország Európát választotta - írta X-bejegyzésében az Európai Bizottság elnöke vasárnap este a magyarországi parlamenti választások eredményeire reagálva.
2026. Április 11. 10:21, szombat | Külföld
Zelenszkij: Ukrajna tavasszal befejezi a Barátság kőolajvezeték javítását
2026. Április 10. 13:00, péntek | Külföld
Donald Trump a NATO-ra is helyezett nyomásgyakorlás szükségességéről írt közösségi oldalán
Donald Trump amerikai elnök a NATO-ra is helyezett nyomásgyakorlás szükségességéről szóló bejegyzést tett közzé csütörtökön internetes közösségi oldalán.

