Hírek
2021. Szeptember 08. 09:36, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Gázolt a vonat Budapesten
Halálra gázolt egy embert a Kőbánya-Kispestről Székesfehérvárra tartó vonat szerda reggel a Kőér utca közelében - közölte a Mávinform a Facebook-oldalán.
Azt írták, hogy a helyszínelés ideje alatt - várhatóan 11 óráig - az S36-os és G43-as vonatok menetideje 10-15 perccel megnő.
A balesetben érintett vonat utasait a katasztrófavédelem segítségével szállítják át másik vonatra - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 05. 10:00, vasárnap | Belföld
Gulyás Gergely: a benyújtott alkotmány-módosítás az alkotmányos demokrácia vége
A benyújtott alkotmánymódosítás az alkotmányos demokrácia vége és az önkényuralom kezdete Magyarországon
2026. Július 05. 08:47, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: a kormány nevében benyújtottam az Alaptörvény 17. módosítását
Magyar Péter a kormány nevében benyújtotta az Országgyűlésnek az Alaptörvény 17. módosítására vonatkozó javaslatot.
2026. Július 04. 14:00, szombat | Belföld
13,3 százalékkal több új autót helyeztek forgalomba az idei első fél évben
2026. Július 04. 12:00, szombat | Belföld
KNYF: vesztegetés miatt vettek őrizetbe egy kormányhivatali osztályvezetőt
Meggyanúsított és őrizetbe vett egy kormányhivatali osztályvezetőt minősített vesztegetés miatt a Debreceni Regionális Nyomozó Ügyészség pénteken - tudatta a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) közleményben az MTI-vel.

