Hírek
2021. Október 14. 05:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: katasztrófavédelem
Hárman meghaltak egy robbanásban Nyírbátorban
Hárman meghaltak egy robbanásban a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Nyírbátorban szerda délután - közölte a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-vel.
Dudás Szilvia elmondta, a baleset helyszínére hét gépjárművel huszonöt tűzoltó érkezett; ők emelték ki az áldozatokat a romok alól.
A www.szon.hu információi szerint a robbanás a Bátor Trade Kft. biogázüzemének területén történt, ahol egy külső vállalkozás munkacsoportja takarítási-karbantartási munkálatokat végzett. Egy nem működő fermentor takarítása közben valószínűleg szikra keletkezett, és a helyiségben lévő minimális mennyiségű, de robbanásveszélyes metángáz és oxigén keveréke felrobbant - olvasható az oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 07:29, péntek | Belföld
Szijjártó Péter szerint Magyarország óriási versenyelőnnyel bír majd az ukrajnai háborút követő időszakban
2025. December 12. 07:26, péntek | Belföld
A köztársasági elnök is megszólalt a Szőlő utcai ügyben
2025. December 11. 06:53, csütörtök | Belföld
Nébih: ismét megjelentek a tűzifacsalók
2025. December 11. 05:00, csütörtök | Belföld
Szőlő utcai ügy: Szombaton demonstrációt tartanak Budapesten
Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke tüntetésre hívta követőit a hétvégére, a Szőlő utcai üggyel összefüggésben.
