Hírek
2017. Május 21. 17:43, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Holttestet találtak a Balatonban Csopaknál
Egy ötven év körüli férfi holttestét szállította partra a vízirendészet a csopaki strandnál vasárnap délután - közölte az MTI-vel Orbán Zoltán, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes szóvivője.
Tájékoztatása szerint a vízirendészetet egy menetrendszerinti hajójárat kapitánya értesítette arról, hogy vélhetően holttestet lát a Csopak előtti vízterületen, a parttól mintegy két kilométernyi távolságra.
A férfi holttestének azonosítása folyamatban van.
Amennyiben idegenkezűség gyanúja nem merül fel, közigazgatási eljárás keretében folytatódik az ügy részleteinek feltárása - mondta a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 05. 07:27, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely az Európai Bizottsághoz fordul a szolidaritási hozzájárulás kapcsán kiadott kormányrendelet miatt
2026. Február 05. 07:25, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: ha melózunk, nyerünk
A jó hír az, ha melózunk, nyerünk, ha nem melózunk, nem nyerünk - jelentette ki a miniszterelnök a közelgő országgyűlési választásokkal kapcsolatban a Mandiner Klubesten szerdán Budapesten a Várkert Bazárban.
2026. Február 04. 16:00, szerda | Belföld
NAV: az Adótraffipax rovatból tájékozódni lehet, hogy hol és milyen típusú ellenőrzések várhatók
2026. Február 04. 09:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború
Egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború, ezért Brüsszelnek teljesen felesleges eurómilliárdokat elégetnie, hiszen ezzel csak meghosszabbítják az öldöklést

