Hírek
2020. November 24. 10:03, kedd |
				Kék hírek				
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
				
				Ismét a Tiszán keresztül próbálkoztak a határsértők
 
				Két csoport is csónakkal lépte át illegálisan a magyar-szerb határt Szegednél a Tiszán keddre virradóra - tájékoztatta a Csongrád-Csanád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
	Szabó Szilvia közölte, az első csoportot mobil hőkamerával fedezték föl a rendőrök négy óra előtt. A csónakban hat férfi ült, líbiai és szír állampolgárnak vallották magukat.
	
	Fél órával később ismét a mobil hőkamera kezelője vett észre egy csónakot, amelyben négyen utaztak, ők tunéziai állampolgárnak vallották magukat.
	
	A rendőrök a határsértőket visszakísérik az ideiglenes biztonsági határzárhoz.
	
	Tizenöt koszovói állampolgár meghalt 2009-ben Szeged alatt, a Tiszán, miközben csónakjukkal illegálisan megpróbálták átlépni a szerb-magyar határt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 31. 08:07, péntek | Kék hírek
Rendőrség: több mint 2 tonna, magyar irányítású bűnbandához köthető kokaint foglaltak le Dominikában
A magyar, a szlovák, a spanyol és a német hatóságok együttműködése nyomán 2,2 tonnányi, egy magyar irányítású bűnbandához köthető kokain szállítmányt foglaltak le a dominikai Caucedo kikötőjében az ottani hatóságok
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Kék hírek
Halálra vert egy férfit két fiú egy hajdúnánási buszmegállóban
Halálra vertek egy férfit egy hajdúnánási buszmegállóban, a két fiatalkorú gyanúsítottat elfogták - közölte a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság szerdán a rendőrség honlapján.
2025. Október 29. 07:31, szerda | Kék hírek
Halottak napja - A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén
A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén, hogy a mindenszentek és a halottak napja méltóságteljesen, nyugalomban teljen - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) Kommunikációs Szolgálata kedden a rendőrség honlapj
2025. Október 20. 08:01, hétfő | Kék hírek
Adathalász csalók próbálják megtéveszteni az MVM ügyfeleit
Az utóbbi időszakban az MVM Next ügyfelei egyre gyakrabban találkozhattak adathalász kísérletekkel, a társaság kéri ügyfeleit, hogy fokozott figyelemmel járjanak el minden gyanús megkeresés esetén.

