Hírek
2023. Március 14. 10:50, kedd |
Belföld
Forrás: Police.hu
Járókelők közé hajtott egy autós Budapesten
A járdára hajtott és több gyalogost is elsodort egy autó a Kerepesi út és a Hungária körút kereszteződésénél kedden reggel – tudatta a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a police.hu oldalon.
Azt írták, hogy reggel 8 órakor egy személygépkocsi a Hungária körútról kanyarodott a Kerepesi útra, amikor felhajtott a járdára és elsodort öt gyalogost. A balesetben ketten könnyebben megsérültek, őket a mentők a helyszínen ellátták –tették hozzá. A közlemény szerint a gépjármű vezetője
azt mondta a rendőröknek, hogy rosszul lett, ezért hajtott fel a járdára.
A mentők kórházba vitték a 27 éves sofőrt. A baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.
2026. Február 25. 09:07, szerda | Belföld
Február 26-án indulhat újra a kőolajszállítás
2026. Február 25. 09:00, szerda | Belföld
A Medián szerint nyílik az olló a két nagy párt között
Jelentős előnyt mér a Tisza Pártnak a Fidesz–KDNP-vel szemben a Medián legfrissebb közvélemény-kutatása – számolt be róla a HVG.

