Városlista
2025. június 19, csütörtök - Gyárfás

Hírek

2020. Június 16. 11:57, kedd | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Játékdobozokba rejtett kábítószert foglaltak le a rendőrök

Játékdobozokba rejtett kábítószert foglaltak le a rendőrök

Egykilónyi, játékdobozokba rejtett kábítószert találtak június 12-én a rendőrök egy bonyhádi benzinkúton parkoló kisbuszban - közölte a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság kedden a police.hu oldalon.

A rendőrségnek információja volt arról, hogy egy külföldről hazatérő munkásokat és csomagokat szállító járműben nagyobb mennyiségű kábítószer található. A kisbuszt ellenőrizték, és több mint egy kilogrammnyi marihuánát, metamfetamint és kokaint találtak benne. A drogok mellett félmillió forintot is lefoglaltak.

Egy 29 éves pécsi és egy 43 éves komlói férfi ellen jelentős mennyiségben elkövetett kábítószer-birtoklás miatt indult eljárás. A Szekszárdi Járásbíróság hétfőn elrendelte a gyanúsítottak letartóztatását.

Címkék: drog, kábítószer

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 18. 07:14, szerda | Belföld

Parajd - Az SZTE mérései szerint határérték alatti volt a Maros és a Tisza sókoncentrációja a hétvégén

A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) szakembereinek mérései szerint a hazai határérték alatti volt a víz sókoncentrációja a Maros magyarországi és a Tisza szegedi szakaszán a hétvégén

2025. Június 18. 07:10, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs műveletére került sor

Az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs művelete került biztonságos szakaszba, a kormány 87 magyar és egy amerikai állampolgárt szállított haza a Közel-Keletről

2025. Június 18. 07:05, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a tét Magyarország energiaellátása

Tegnap elindult egy fontos csata Brüsszelben. A tét Magyarország energiaellátása - írta Orbán Viktor miniszterelnök keddi Facebook-bejegyzésében.

2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld

Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk

Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.