Hírek
2017. Április 26. 10:17, szerda |
Bulvár
Forrás: mti
Jeff Goldblum visszatér a dínóvilágba a Jurassic World folytatásában
Jeff Goldblum visszatér a dínóvilágba a Jurassic World folytatásában - értesült a The Hollywood Reporter.
Az amerikai színész már az első Jurassic Park-filmben is szerepelt 1993-ban. A káoszelmélet szakértőjét, Ian Malcolmot alakította, és az 1997-ben bemutatott Az elveszett világ című folytatásban szintén szerepet kapott.
A hollywoodi hírportál szerint Goldblum ismét feltűnik a Jurassic World folytatásában a főszereplők, Chris Pratt és Bryce Dallas Howard társaságában. Tavaly Goldblum azt nyilatkozta, hogy a 2015-ben megjelent Jurassic Worldben nem ajánlottak neki szerepet, ugyanakkor hangsúlyozta, hogy nagyra tartja a filmet és úgy véli, nélküle is rendkívül látványos munkát végeztek az alkotók.
Goldblum 2016-ban egy másik folytatásfilmben is feltűnt: David Levinsont játszotta A függetlenség napja - Feltámadás című sci-fiben, amelynek előzménye az 1996-os kasszasiker, A függetlenség napja volt. A sztárt egyébként idén a Marvel Thor: Ragnarök című fantázia-kalandfilmjében láthatja a közönség, amelyben a nagymestert alakítja.
Az új Jurassic World-film, amelynek még nincs végleges címe, a tervek szerint 2018 júniusában debütál a mozikban. Steven Spielberg, a Jurassic Park rendezője ezúttal executive producerként gondozza a filmet, amelynek rendezője J. A. Bayona (Szólít a szörny) lesz.
A Jurassic World globális mozis bevétele elérte az 1,67 milliárd dollárt, ezzel minden idők legnagyobb bevételű filmjei közé került.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 01. 08:56, szombat | Bulvár
Közzétették a Louvre-ban elkövetett műkincsrablásról indított vizsgálat első eredményeit
Közzétette a francia kormány pénteken a Louvre-ban elkövetett műkincsrablásról indított vizsgálat első eredményeit, és \"sürgősségi intézkedéseket\" ígért az év végéig a múzeum környékének biztosítása érdekében.
2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Bulvár
A Louvre kirablásának őrizetbe vett két gyanúsítottja részben beismerte a bűncselekményeket
A Louvre-ban elkövetett műkincsrablás múlt hét végén őrizetbe vett két gyanúsítottja \"részben beismerte a cselekményeket\" - közölte szerdán Laure Beccuau párizsi ügyész.
2025. Október 24. 08:39, péntek | Bulvár
Szijjártó Péter: bekérettük az osztrák nagykövetet a ferencvárosi szurkolók vonatának megállítása miatt
Bekérettük a Külgazdasági és Külügyminisztériumba az osztrák nagykövetet, amiért nem engedték be a ferencvárosi szurkolók különvonatát a szomszédos országba - írta a tárcát vezető Szijjártó Péter csütörtökön a Facebookon.
2025. Október 21. 07:26, kedd | Bulvár
Francia filmfesztiválon nyerte el a zsűri nagydíját a Csendes barát
Enyedi Ildikó rendezése, a Csendes barát nyerte a 16. La Roche-sur-Yon Nemzetközi Filmfesztivál Ciné+ nagydíját vasárnap.

