Hírek
2018. November 07. 11:40, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Kalapáccsal támadt apjára egy fiatal Miskolcon

Kalapáccsal támadt apjára egy 17 éves fiatal Miskolcon, életveszélyesen megsebesítette, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Főügyészség vádat emelt ellene - közölte a vádhatóság az MTI-vel szerdán.
A tájékoztatás szerint a vádlott Miskolcon, egy bérházi lakásban édesapjával lakott együtt, iskolába nem járt, nem dolgozott, viszont több éve rendszeresen fogyasztott kábítószert és nyugtató gyógyszereket, emiatt az édesapjával való viszonya megromlott, gyakran veszekedtek.
Egy ilyen veszekedés után kalapáccsal legalább tíz alkalommal fejen ütötte az édesapját.
Az ügyészség a letartóztatásban lévő vádlottal szemben fiatalkorúak börtönében végrehajtandó szabadságvesztés büntetést és közügyektől eltiltás mellékbüntetést indítványozott.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 15. 07:11, csütörtök | Belföld
Közös éleslövészetet tartanak a Magyar Honvédség területvédelmi ezredeinek katonái és az Ohiói Nemzeti Gárda Bakonykútiban
Közös éleslövészetet tartanak a Magyar Honvédség négy területvédelmi ezredének kijelölt tartalékos katonái és az Ohiói Nemzeti Gárda a Fejér vármegyei Bakonykútiban található lőtéren, a gyakorlat a Valiant Panther 2025 nevet viseli
2025. Május 15. 07:07, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: példátlan támadás indult Magyarország ellen, a magyaroknak joguk van tudni, kik és miért állnak emögött!
Példátlan támadás indult Magyarország ellen, a magyaroknak joguk van tudni, kik és miért állnak emögött - közölte Szalay-Bobrovniczky Kristóf honvédelmi miniszter szerdán a közösségi oldalán.
2025. Május 14. 07:12, szerda | Belföld
Hitelesítette a december 24-e munkaszüneti nappá nyilvánítását célzó népszavazási kezdeményezést az NVB
Hitelesítette a december 24-e munkaszüneti nappá nyilvánítását célzó népszavazási kezdeményezést a Nemzeti Választási Bizottság (NVB) kedden.
2025. Május 14. 07:10, szerda | Belföld
HM: nem drónok miatt láthattak Gripeneket a levegőben Nyíregyháza környékén
A közösségi médiában terjedő híresztelésekkel ellentétben nem drónok miatt láthattak Gripeneket a levegőben Nyíregyháza környékén kedden - közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) az MTI-vel.