Hírek
2016. December 19. 09:36, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Kokainnal a gyomrában érkezett egy nő a ferihegyi reptérre
Mintegy 13 millió forint értékű kokainnal a gyomrában próbált meg bejutni az országba egy venezuelai nő, akit a NAV pénzügyőrei feltartóztattak a Liszt Ferenc-repülőtéren - közölte a NAV hétfőn az MTI-vel.
A közlemény szerint a budapesti repülőtérre egy Zürichen keresztül Sao Paulóból érkező venezuelai állampolgárt ellenőriztek a pénzügyőrök. Az utas a zöldfolyosón jelentkezett belépésre, azaz nem jelentett be semmilyen árut vámkezelésre, de az átvizsgálás során izzadt és remegett, így a pénzügyőrök feltételezték, hogy "kábítószernyelővel" van dolguk. A NAV munkatársai CT-vizsgálatra vitték, így derült ki, hogy a gyomrában 76 kapszulában 673 gramm kokain volt.
A 26 éves nő ellen kábítószer birtoklása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt tettek feljelentést - áll a közleményben.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld
Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket
- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.
2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter végre megszólalt a Benes-dekrétumok ügyében
Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.
2026. Január 31. 10:40, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: az Audi győri gyára folyamatosan növeli a termelését
Az Audi győri gyára nagyon sikeres, folyamatosan növeli a termelését, és idén új elektromos motortípus gyártását is megkezdik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a tárca közlése szerint pénteken Budapesten.
2026. Január 30. 07:05, péntek | Belföld
Lantos Csaba: minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben
Minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben, aki valamilyen vezetéken kapja az energiát - közölte Lantos Csaba energiaügyi miniszter csütörtökön a Kormányinfón.

