Hírek
2019. Július 12. 13:01, péntek |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Körbe futja a világot a 73 éves brit nő - Rendőrök segítettek neki Tatabányán

Az egyenruhások adták vissza a brit futónőnek az elvesztett GPS készülékét.
Több mint 20 éve futja körbe a világot egy 73 éves brit nő. Futásával a daganatos gyermekek számára gyűjt pénzt, illetve felhívja a figyelmet a rák elleni küzdelem fontosságára. Útja során július 10-én Tatabányát is érintette. Egy üzletben történt vásárlást követően vette észre, hogy elveszett a GPS készüléke, és feljelentést tett a rendőrségen.
A nő ismerte a navigáció utolsó pozícióját, amely Tornyópusztát jelölte. A gyermelyi körzeti megbízott, Lénárt Gyula főtörzszászlós nem sokkal ezután kiérkezett a megadott helyszínre, ahol egy állampolgár átadta neki a megtalált készüléket. Az egyenruhások másnap a Tatabányai Rendőrkapitányságon visszaadták a futónőnek az elveszett készüléket.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 07:45, kedd | Kék hírek
Választási csalás - Hirtelen több választópolgár lett a zala megyei faluban
Tömeges betelepülés miatt meg kell ismételni a Magyarföldön szeptember 7-én tartott időközi önkormányzati választást, a törvénysértés miatt a rendőrségnek is átadják az iratokat
2025. Szeptember 13. 09:28, szombat | Kék hírek
A vezetés közbeni telefonhasználatot ellenőrzi a rendőrség az utakon
Keddtől országos közlekedésbiztonsági ellenőrzést tartanak Magyarország közútjain, a rendőrök elsősorban a vezetés közbeni telefonhasználatot figyelik