Hírek
2017. Április 24. 05:01, hétfő |
Bulvár
Forrás: police.hu
Lopott pénzből nősült
Gyanúsítottként hallgatták ki a rendőrök azt a putnoki férfit, aki meglopta főnökét, majd a pénzből finanszírozta esküvőjét.
Az Ózdi Rendőrkapitányság Putnoki Rendőrőrse lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást a 27 éves K. Lászlóval szemben.
A gyanúsított márciusban fél millió forintot és több ezer Euro készpénzt lopott el putnoki főnökétől. A sértett a hiányt április 4-én észlelte, ekkor tett feljelentést.
A nyomozóknak feltűnt egy férfi a sértett alkalmazottai közül, aki az eltelt időben feltűnően nagy költekezésbe kezdett. K. László elszámoltatása során beismerte a nyomozóknak a bűncselekmény elkövetését, így őt 2017. április 20-án gyanúsítottként hallgatták ki. A gyanúsított elmondta kihallgatása során, hogy nősülni készült, de pénzszűkében volt. A lopott pénzből vásárolta felesége jegygyűrűjét, továbbá két hízott sertést és az italokat, amit az esküvőjükön a násznépnek felszolgáltak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 19. 19:00, csütörtök | Bulvár
A Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is fellép a Művészetek Völgyében
Mások mellett a Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is zenél majd a 35. Művészetek Völgye fesztiválon, amelynek Kapolcs, Taliándörögd és Vigántpetend ad otthont nyár közepén
2026. Február 17. 17:00, kedd | Bulvár
Elhunyt Robert Duvall Oscar-díjas amerikai színész
2026. Február 11. 15:00, szerda | Bulvár
Három hét alatt országszerte 111 ezer nézője volt a Magyar menyegző című filmnek
Három hét alatt 111 ezer néző látta a hazai mozikban a Forum Hungary forgalmazásában vetített Magyar menyegző című filmet.
2026. Február 09. 07:24, hétfő | Bulvár
Gyerekcsíny miatt vadászgépeket riasztottak Izraelben a Wizzair londoni járatához
Gyerekcsíny miatt vadászgépeket riasztottak Izraelben a Wizzair londoni járatához vasárnap – jelentette a repülőtéri hatóság Izraelben.

