Hírek
2019. Január 16. 07:11, szerda |
Bulvár
Forrás: mti
Már sört is árul az orosz posta
Sör forgalmazásába kezdett 3200 hivatalában az orosz posta - közölte a Pocsta Rosszii sajtószolgálata kedden az RNS hírügynökséggel.
A posta még ősszel, főleg falusi kirendeltségeiben kezdett el alacsony alkoholtartalmú, minőségi, ellenőrzött eredetű alkoholos italokat árulni. A városi postahivatalok mindössze 5 százalékában árusítanak sört.
Új vállalkozását a posta azzal indokolta, hogy szerepet kíván vállalni a rossz minőségű alkoholtermékek forgalmának visszaszorításában. Hivatalaiban kizárólag az egységes állami automatizált informatikai rendszer által ellenőrzött termékeket kínál.
A Pocsta Rosszii egyébként a Magnyit élelmiszeráruház-lánccal közös házhozszállítási szolgáltatás beindítására, valamint közös logisztikai és szállítási hálózat kiépítésére készül. A Magnyit idén legalább 2000 bolt megnyitását tervezi Oroszország postáin.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 01. 08:56, szombat | Bulvár
Közzétették a Louvre-ban elkövetett műkincsrablásról indított vizsgálat első eredményeit
Közzétette a francia kormány pénteken a Louvre-ban elkövetett műkincsrablásról indított vizsgálat első eredményeit, és \"sürgősségi intézkedéseket\" ígért az év végéig a múzeum környékének biztosítása érdekében.
2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Bulvár
A Louvre kirablásának őrizetbe vett két gyanúsítottja részben beismerte a bűncselekményeket
A Louvre-ban elkövetett műkincsrablás múlt hét végén őrizetbe vett két gyanúsítottja \"részben beismerte a cselekményeket\" - közölte szerdán Laure Beccuau párizsi ügyész.
2025. Október 24. 08:39, péntek | Bulvár
Szijjártó Péter: bekérettük az osztrák nagykövetet a ferencvárosi szurkolók vonatának megállítása miatt
Bekérettük a Külgazdasági és Külügyminisztériumba az osztrák nagykövetet, amiért nem engedték be a ferencvárosi szurkolók különvonatát a szomszédos országba - írta a tárcát vezető Szijjártó Péter csütörtökön a Facebookon.
2025. Október 21. 07:26, kedd | Bulvár
Francia filmfesztiválon nyerte el a zsűri nagydíját a Csendes barát
Enyedi Ildikó rendezése, a Csendes barát nyerte a 16. La Roche-sur-Yon Nemzetközi Filmfesztivál Ciné+ nagydíját vasárnap.

