Hírek
2018. Március 29. 14:30, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Még a hűtőben is drogot tárolt
A rendőrök elfogtak egy józsefvárosi kábítószer-kereskedőt, akinél több mint 188 adag kábítószert találtak és foglaltak le.
A 32 éves budapesti B. Miklós március 27-én és az azt megelőző időszakban józsefvárosi lakásán rendszeresen árult kábítószert. A nyomozók a férfi lakásán tartott házkutatáskor még a hűtőben is találtak drogot. Összesen 19,1 gramm fehér és 123,4 gramm barna kábítószergyanús anyagot, valamint azok csomagolásához használt eszközöket foglaltak le.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság VIII. kerületi Rendőrkapitányság nyomozói B. Miklóst kábítószer-kereskedelem bűntett miatt gyanúsítottként hallgatták ki, majd őrizetbe vették és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásának indítványozására.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 15. 08:42, vasárnap | Kék hírek
Egy Aston Martinnal okozott halálos balesetet Győrben
A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított a 33 éves sofőr ellen.
2026. Február 14. 15:00, szombat | Kék hírek
Marihuánát rejtett az egzotikus édesség
Thaiföldről rendelte a csomagot a vietnámi férfi, a kézbesítővel együtt kopogtattak a rendőrök.
2026. Február 13. 06:13, péntek | Kék hírek
A termesztőig vezettek a drogfogás szálai
A kábítószer-kereskedő banda valamennyi tagját elfogta a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI)

