Városlista
2026. július 11, szombat - Nóra, Lili

Hírek

2012. Január 11. 13:26, szerda | Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu

Megérkezett a Honda Accord Coupe - VIDEÓ

Megérkezett a Honda Accord Coupe - VIDEÓ

Az Accord Coupe tanulmány segítségével bepillantást nyerhetünk a gyártó jövőképébe.

A Honda lerántotta a leplet a 2013-ra várható Accord Coupe koncepciójáról az Észak-Amerikai Nemzetközi Autószalonon.

Az Accord tanulmányautó előrevetíti a következő generációs modell formavilágát, mely idén ősztől lesz elérhető, és reményeink szerint sokat megőriz majd a most látható változatból. A legszembetűnőbb részletek között találhatjuk például a méhsejt kiképzésű hűtőrácsot, a króm díszítéseket az oldalablakok körül és a lökhárítókon, illetve a 20 collos alufelniket, plusz a mögéjük rakott hatalmas lyuggatott féktárcsákat - ez utóbbi minden bizonnyal kimarad majd a szériagyártású autóból.

A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.

Címkék: Honda Accord

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 10. 15:00, péntek | Belföld

Az államfő elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében a Sándor-palotánál

A \"tiszás önkényuralom kiépítése\" és Sulyok Tamás köztársasági elnök elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében csütörtökön a Sándor-palotánál.

2026. Július 10. 14:00, péntek | Belföld

Közel 2 millióan nézték az elsötétült M1-et

A közösségi médiában is tarolt az M1 médiatörténeti felirata, a megtekintések száma minden adatot összegezve közel 2 millió - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.

2026. Július 10. 13:00, péntek | Belföld

Jellemőzen napos-gomolyfelhős, meleg, de szeles idő várható a hétvégén

Jellemzően napos-gomolyfelhős, de szeles idő várható a hétvégén, és nem kizárt záporok, zivatarok kialakulása.

2026. Július 10. 11:00, péntek | Belföld

Új vasútfejlesztés előkészítése kezdődött meg Székesfehérvár és a Balaton között

Új vasúti beruházás előkészítésére kötöttek tervezési szerződést a balatoni vasútvonal Szabadbattyán-Lepsény szakaszának fejlesztésére, amelynek célja, hogy itt is két vágányon, 160 kilométer/órás sebességgel lehessen haladni