Hírek
2016. Június 12. 06:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Megütötte a segítségére siető mentőautó sofőrjét egy férfi

Megütötte a segítségére siető mentőautó sofőrjét egy férfi Budapest XIII. kerületében egy bevásárlóközpont parkolójában - közölte a Mentőszolgálat és a rendőrség szombaton az MTI-vel.
Tóth Veronika, az Országos Mentőszolgálat sajtóügyeletese közölte, a mentőket egy földön fekvő ittas férfihoz riasztották. Amikor a mentők a helyszínre értek, a férfi rátámadt a kiérkező mentőkre, megütötte a mentőautó sofőrjét - tette hozzá.
Elmondta, hogy a járművezetőt agyrázkódással vitték kórházba.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság az MTI-vel azt közölte, a 35 éves budapesti férfi ügyében közfeladatot ellátó személy elleni erőszak gyanúja miatt indult eljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 16. 07:15, hétfő | Belföld
A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar, majd visszatér a napos, száraz idő
A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar és erős szél, majd visszatér a jellemzően napos, száraz idő - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2025. Június 16. 07:13, hétfő | Belföld
A közel-keleti háború kapcsán is Brüsszel hülyeségeiről beszélt Orbán Viktor
A közel-keleti háború teljesen új helyzetet teremtett, mi pedig nem hagyjuk, hogy az újabb brüsszeli hülyeség árát ismét velünk fizettessék meg.