Hírek
2018. November 07. 13:54, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Metil-alkohol-mérgezés miatt került életveszélybe három tiszadobi férfi
Tiszadobról három férfit vittek kórházba metil-alkohol-mérgezés gyanújával november 3-án.
Az ügyben életveszélyt okozó, gondatlanságból elkövetett testi sértés megalapozott gyanúja miatt a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság folytat nyomozást – közölte honlapján a rendőrség szerda délelőtt.
A tájékoztatás alapján a három férfi Tégláson, egy portékáját autóból árusító férfitól vette a mérgező italokat, amelyek eredeti, kereskedelmi forgalomból visszagyűjtött hazai gyomorkeserűs üvegekbe voltak töltve. A palackokat házilag színre fújt kupakokkal zárták le, amelyekre a „Duty Free Shop” feliratú címkéket ragasztották – írták.
A rendőrség arra kér mindenkit, hogy kizárólag megbízható forrásból beszerzett alkoholtartalmú italokat vásároljon, és ne fogyasszon zárjegy nélküli üvegekből származó italt, különösen akkor, ha az előbbi leírás ráillik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 14. 14:00, csütörtök | Belföld
Gajdos László: leállítják a védett erdők kitermelését, és szigorítják az ipari szankciókat
Leállítják a védett erdők kitermelését, és szigorítják az ipari szankciókat - írta Gajdos László élő környezetért felelős miniszter szerdán Facebook oldalán.
2026. Május 14. 13:00, csütörtök | Belföld
OVF főigazgató-helyettese: pénteken felállítják az országos vízügyi koordinációs központot
Az országban működő 12 vízügyi igazgatóság munkájának összehangolására csütörtökön felállítják az országos vízügyi koordinációs központot
2026. Május 14. 11:00, csütörtök | Belföld
Orbán szerint már nem nemzeti kormánya van Magyarországnak
Magyarországot mától egy liberális kormány vezeti, a \"leköszönő nemzeti kormány\" pedig elkészítette a leltárt - mondta Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóban.
2026. Május 14. 07:15, csütörtök | Belföld
Berendelték az orosz nagykövetet a kárpátaljai dróntámadás miatt
Csütörtök délelőttre a külügyminiszter berendelte a budapesti orosz nagykövetet a Kárpátalját ért orosz dróntámadás miatt

