Hírek
2022. Október 31. 07:28, hétfő |
Sport
Forrás: mti
Mexikói Nagydíj - Verstappen újra nyert és csúcsot döntött
Budapest/Mexikóváros, 2022. október 30., vasárnap (MTI) - A már világbajnok Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője nyerte meg a Forma-1-es Mexikói Nagydíjat vasárnap Mexikóvárosban.
A 25 éves Verstappennek ez az idei 14. - és pályafutása 34. - futamgyőzelme, mellyel megdöntötte a legendás hétszeres vb-győztes Michael Schumacher 2004-es, valamint a négyszeres világbajnok Sebastian Vettel 2013-as rekordját, múlt vasárnap óta ugyanis ők hárman voltak, akik egy szezonon belül 13 versenyen is nyertek.
Verstappen mögött a hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője ért célba másodikként, míg a hazai kedvenc Sergio Pérez (Red Bull) lett a harmadik.
A vb két hét múlva Brazíliában folytatódik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 30. 07:04, péntek | Sport
Európa-liga - Nottinghami vereségével játszania kell a 16 közé jutásért az FTC-nek
A Ferencváros 4-0-ra kikapott csütörtökön az angol Nottingham Forest vendégeként a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának nyolcadik, utolsó fordulójában, így 12. helyezettként játszania kell majd a 16 közé kerülésért.
2026. Január 30. 07:03, péntek | Sport
Női vízilabda Eb - Csoportelsőként középdöntős a magyar válogatott
2026. Január 29. 07:44, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlaiék kiütéses sikerrel jutottak nyolcaddöntőbe
2026. Január 28. 07:42, szerda | Sport
Szalai Attila a lengyel Pogon Szczecinhez került kölcsönbe
A válogatott Szalai Attila kölcsönben a lengyel bajnokság élvonalában szereplő Pogon Szczecin labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását.

