Városlista
2026. január 25, vasárnap - Pál

Hírek

2025. Május 17. 08:20, szombat | Belföld
Forrás: MTI

Orbán Viktor: példátlan, hogy egy nem NATO-tagállam titkosszolgálati akciókat hajt végre egy NATO-tagállam, Magyarország ellen

Orbán Viktor: példátlan, hogy egy nem NATO-tagállam titkosszolgálati akciókat hajt végre egy NATO-tagállam, Magyarország ellen

Példátlan, hogy a nem NATO-tagállam Ukrajna titkosszolgálati akciókat hajt végre egy NATO-tagállam, Magyarország ellen

- jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök pénteken az Európai Politikai Közösség tiranai csúcstalálkozójára tartva.

Orbán Viktor a közösségi oldalára feltöltött videóban arra kérdésre, hogy mi lesz a Mark Rutte NATO-főtitkárral való találkozójának a témája, azt felelte: az ukránok lesznek napirenden.

Azt mondta: mégiscsak példátlan eset, hogy Magyarországgal, egy NATO-tagállammal szemben egy nem NATO-tagállam - amely közben állítólag jó viszonyra törekszik a NATO-val - titkosszolgálati akciókat hajt végre, és egy "jól koordinált, megszervezett, pénzelt, dezinformációs lejárató kampányt folytat". "Ez elfogadhatatlan, ezt a NATO sem tűrheti el" - jelentette ki a miniszterelnök.

Címkék: orbán viktor

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld

Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson

Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország

2026. Január 25. 08:36, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: a nemzeti petícióban három dologra lehet nemet mondani

A 2026-os választásnak az egyik tétje, hogy Magyarországot ebbe a pénzügyi adósrabszolgaságba engedjük-e, vagy pedig nemet mondunk és ellenállunk.

2026. Január 25. 08:30, vasárnap | Belföld

A Tisza új külügyi vezetője: Magyarország a Nyugathoz tartozik, és vége lesz a kompország státuszunknak

Magyar Péter YouTube-csatornáján beszélt minderről Orbán Anita, akit nemrég jelentettek be a Tisza Párt új külügyi vezetőjeként.