Hírek
2018. December 13. 05:02, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Őrizetbe vettek egy férfit, akit négyéves kislánya megerőszakolásával gyanúsítanak
Őrizetbe vettek egy 36 éves férfit, akit négyéves kislánya megerőszakolásával gyanúsítanak - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán.
A rendőrség honlapján olvasható közlemény szerint egy ceglédi négyéves kislány sérelmére elkövetett szexuális erőszak gyanúja miatt október 7-én indult nyomozás ismeretlen tettes ellen.
A Pest megyei nyomozók szerdán az üggyel összefüggésben gyanúsítottként hallgatták ki és őrizetbe vették a kislány 36 éves apját. A rendőrök a gyanúsított letartóztatását javasolják.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 11. 13:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben
Felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben, ezen a nyáron a MÁV-nál olyan pályafelújítási program indult, amelynek célja, hogy legalább a legfontosabb, legnagyobb forgalmú vasútvonalakon csökkenjenek a lassújelek
2026. Június 11. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: Sulyok Tamás nem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az üldözött civilek mellett
Sulyok Tamás egyszer sem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az orbáni hatalom által üldözött civilek és a jogállam mellett, de a saját pozíciója miatt minden nap külföldön panaszkodik

