Hírek
2011. Augusztus 27. 14:25, szombat |
Belföld
Forrás: HírTV
Pécs szerint nem érte kár a vállalkozókat

Nem fizet a pécsi önkormányzat kártérítést az Európa Kulturális Fővárosa program beruházásai miatt a vállalkozóknak.
Pedig a belvárosi üzletek, boltok tulajdonosai szerint a felújítások miatt jelentős bevételkiesést könyvelhettek el – írja a Magyar Nemzet.
A lap értesülései szerint a baranyai megyeszékhely önkormányzatához összesen 123 millió forint kártérítési igényt nyújtottak be, ebből a város a szakértői vizsgálatok elvégzése után 45 millió forint kifizetését találta elfogadhatónak. A döntést azonban egyelőre elnapolta a pénzügyi bizottság, arra hivatkozva, hogy a bevételkiesés nem az EKF-beruházással, hanem a gazdasági válsággal van összefüggésben. (lm)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 30. 07:52, szerda | Belföld
Zsigó Róbert: május második felében lesz döntés az árréscsökkentés fenntartásáról
Amikor a kormány bevezette az árréscsökkentést, úgy döntött, hogy május 31-ig tartja azt fenn, ezért május második felében értékeljük és döntünk arról, hogy folytatjuk-e az árréscsökkentést
2025. Április 29. 07:32, kedd | Belföld
Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary
Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary a beutazó turizmus fellendítése érdekében - közölték a felek az MTI-vel hétfőn.
2025. Április 29. 07:30, kedd | Belföld
Ukránoktól félti a magyar munkahelyeket Orbán Viktor
Ukrajna európai uniós tagságának kérdése eldönti, hogy milyen lesz a mai fiatalok következő 20 éve, a legaktívabb, legproduktívabb, legígéretesebb két évtizede