Hírek
2017. Május 21. 09:35, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Szabadnapos rendőrök fogták el a nőket bántalmazó 15 éves rablót
A Készenléti Rendőrség szolgálaton kívüli munkatársai tartóztatták fel azt a 15 éves rablót Kalocsán, aki lopni próbált, majd két nőket bántalmazott meneküléskor.
A Kalocsai Rendőrkapitányság nyomozást indított rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy 15 éves kalocsai lakos ellen. A fiú a gyanú szerint május 20-án 12 óra 30 perc körül az egyik kalocsai üzletben egy rövidnadrágot és egy pólót a ruházata alá rejtett, majd fizetés nélkül akart távozni. Az áruvédelmi kapu bejelzett, ezért az üzlet vezetője, valamint az egyik eladó kérte, hogy adja át a termékeket. A fiú megütötte, valamint meglökte az előtte álló nőket, majd az ajtón kiszaladt. A fiatalt az utcában a Készenléti Rendőrség szolgálaton kívüli munkatársai tartóztatták fel, majd a járőrszolgálat kiérkezéséig visszatartották. A gyanúsított az eljárás további szakaszában szabadlábon védekezik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 19. 07:44, vasárnap | Belföld
Minden szavazatot megszámoltak, Tisza-kétharmad lesz 141 képviselővel
Befejezték a múlt vasárnapi országgyűlésiképviselő-választáson leadott összes szavazat megszámolását, minden egyéni választókerületben megszületett a nem jogerős végeredmény szombaton.
2026. Április 18. 13:00, szombat | Belföld
A jövő héttől újra működhet a Barátság kőolajvezeték
2026. Április 18. 12:00, szombat | Belföld
Hárommal nőtt a Tisza képviselőinek a száma
Magyar Péter: hárommal több képviselői helyünk van

