Hírek
2021. Július 15. 08:31, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: mti
Többen megsérültek az M7-es autópályán
Többen megsérültek egy balesetben az M7-es autópályán Székesfehérvárnál szerda este, a sztrádát Budapest felé lezárták - közölte a rendőrség a honlapján.
A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint az M7-es autópálya 65-ös kilométerénél ütközött össze két autó a főváros felé vezető oldalon. A balesetben többen megsérültek.
Az érintett útszakaszt a helyszínelés idejére teljes szélességében lezárták. A rendőrök a forgalmat Szabadbattyánnál a 7-es főútra terelték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 10. 16:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor a gazdaszervezetek és a fuvarozók képviselőivel egyeztetett
2026. Március 10. 13:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: ismét bekérették a magyar nagykövetet az ukrán külügyminisztériumba
2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány
A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.
2026. Március 09. 15:00, hétfő | Belföld
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli - közölte vasárnap Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter az X-en.

