Hírek
2019. Január 30. 12:24, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Uniós támogatásokra hivatkozva csalt ki ismerőseitől pénzt egy szegedi férfi
Uniós támogatásokra hivatkozva csalt ki ismerőseitől 120 millió forintot egy szegedi férfi, az ügyészség indítványozta letartóztatását - tájékoztatta a Csongrád Megyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.
Szanka Ferenc közölte, a gyanú szerint a férfi 2016 februárja és 2018 júliusa között tizenegy embertől kért kölcsön pénzt különböző beruházásokra. A sértettek között volt, aki több mint 40 millió forintot adott. A férfi a gyanú szerint a kölcsönöket nem is akarta visszafizetni.
Az ügyészség indítványozta a letartóztatás elrendelését, a többi közt azért, mert a férfi ellen hasonló jellegű bűncselekmények miatt már több büntetőeljárás folyik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 16. 07:35, hétfő | Belföld
Magyar Péter: sorsfordító pillanatban vagyunk
Sorsfordító pillanatban vagyunk, most dől el, hogy maradunk egy félelemre, gyűlöletre és lopásra épülő rendszerben, vagy visszavesszük végre a jövőnket
2026. Február 16. 07:34, hétfő | Belföld
Budapestre érkezett Marco Rubio, az Egyesült Államok külügyminisztere
Megérkezett Budapestre az Egyesült Államok külügyminisztere; Marco Rubiót Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára fogadta a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren vasárnap.
2026. Február 15. 15:00, vasárnap | Belföld
ÉKM: az új KRESZ-ben kiemelt figyelmet kapnak a fogyatékossággal élők
A fogyatékossággal élőket képviselő szervezetekkel folytatódott pénteken az új KRESZ-szabályok egyeztetése.
2026. Február 15. 11:00, vasárnap | Belföld
Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár
Közúti balesetet szenvedett Tállai András, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkára szombaton.

