Városlista
2026. január 31, szombat - Marcella

Hírek

2018. Július 14. 16:46, szombat | Belföld
Forrás: police.hu

Vadkenderből volt a sövénye egy 59 éves keszthelyi nőnek

Vadkenderből volt a sövénye egy 59 éves keszthelyi nőnek

Udvarán nevelgette a kannabisz növényeket egy 59 éves keszthelyi nő. A rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.

A rendőrségre tavaly július 30-án tett bejelentést a gyanúsított, hogy Keszthelyen, az Ifjúság útján lévő családi házához tartozó melléképületbe betörtek. A helyszínre érkező nyomozók azonban a szemle során az udvaron 34 tő, a műhelyben pedig 1 tő kiszárított vadkender növényt találtak, amit lefoglaltak. Az 59 éves nőt kábítószer birtoklása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki a rendőrök.

A nyomozás vizsgálati szakaszában a Keszthelyi Rendőrkapitányság a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, az iratokat pedig átadta az illetékes ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld

Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket

- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.

2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld

Szijjártó Péter végre megszólalt a Benes-dekrétumok ügyében

Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.

2026. Január 31. 10:40, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: az Audi győri gyára folyamatosan növeli a termelését

Az Audi győri gyára nagyon sikeres, folyamatosan növeli a termelését, és idén új elektromos motortípus gyártását is megkezdik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a tárca közlése szerint pénteken Budapesten.

2026. Január 30. 07:05, péntek | Belföld

Lantos Csaba: minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben

Minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben, aki valamilyen vezetéken kapja az energiát - közölte Lantos Csaba energiaügyi miniszter csütörtökön a Kormányinfón.