Hírek
2022. Január 30. 08:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Vesztegetés gyanúja miatt hallgattak ki egy orvost
Egy debreceni orvost és betegét hallgatta ki a rendőrség vesztegetés gyanújával - közölte a hajdú-bihari rendőr-főkapitányság sajtóügyelete szombaton az MTI-vel.
Közleményük szerint a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) feljelentése alapján vesztegetés elfogadása bűntett, valamint vesztegetés vétség gyanúja miatt rendelték el nyomozást. A megalapozott gyanú szerint a páciens pénzt adott át az orvosának.
Az 52 éves orvost és a 67 éves betegét pénteken a rendőrök elfogták és előállították, majd gyanúsítottként kihallgatták. Az eljárás során mindketten szabadlábon védekezhetnek - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld
MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld
Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője
A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.
2026. Január 18. 08:00, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni
Biztosan tudjuk, hogy csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Miskolcon, a Digitális Polgári Körök háborúellenes gyűlésén.

