Hírek
2021. Szeptember 17. 11:35, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Zebrán ütötte el a gyalogost
A személykocsi sofőrje ellen a Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított.
Egy 46 éves győri férfi közlekedett személygépkocsijával csütörtökön 8 óra 25 perckor Győrben a Mónus Illés utcában, a 821-es számú út felől a Zrínyi utca irányába. Haladása során, a Mónus Illés utca és Ikva utca kereszteződésében lévő kijelölt gyalogos átkelőhelyhez érve – vélhetően figyelmetlen vezetéséből adódóan – elgázolta az átkelőhelyen szabályosan haladó 42 éves győri nőt. A balesetben a gyalogos megsérült, őt a mentők kórházba vitték – közölte a rendőrség.
A sofőr ellen a helyi rendőrkapitányság közúti baleset gondatlan okozásának vétsége miatt büntetőeljárást indított.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására
A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.

