Hírek
2024. Október 24. 09:19, csütörtök | Bulvár
BYD elektromos autót kapott a rendőrség

Érdekes autó bukkant fel a rendőrség színeiben: úgy tűnik, hogy a BRFK első elektromos szolgálati autója egy BYD Atto 3-as modell.
Az autóban 60,48 kilowattóra kapacitású lítium-vasfoszfát akku található, amely a gyártó állítása szerint 5000 töltési-merítési ciklust bír ki. Állandó mágneses szinkronú villanymotor hajtja az Atto 3-as modellt, a 310 Nm nyomatékmaximum és a a 204 lóerős teljesítmény hajszálra azonos a VW ID.3 számaival - írja a Vezess.hu.
A villanyautó végsebesség 160 km/óra, nulláról 100 km/órára 7,3 másodperc alatt gyorsul.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 28. 07:52, péntek | Bulvár
Idén is elindul a Székely Gyors és a Csíksomlyó Expressz a csíksomlyói pünkösdi búcsúba
Idén is elindul a Székely Gyors és a Csíksomlyó Expressz a csíksomlyói pünkösdi búcsúba a Kárpáteurópa Utazási Iroda és a MÁV Személyszállítási Zrt. szervezésében - közölték a szervezők csütörtökön Budapesten, sajtótájéko
2025. Március 26. 07:46, szerda | Bulvár
A természetvédők szövetsége a génmódosított műhús betiltását sürgeti
2025. Március 25. 07:35, kedd | Bulvár
Elbúcsúztatták Bényi Ildikót
Hétfőn búcsúztatták el Bényi Ildikó Wacha Imre-díjas televíziós műsorvezetőt, a Magyar Vöröskereszt humanitárius jószolgálati nagykövetét a hernádvécsei temetőben.
2025. Március 24. 07:56, hétfő | Bulvár
Június elején rendezik meg a SopronFestet
Június 1. és 8. között 75 helyszínen több száz esemény várja a harmadik SopronFest látogatóit.