Városlista
2023. szeptember 30, szombat - Jeromos

Hírek

2011. Augusztus 15. 14:25, hétfő | Belföld
Forrás: OrientPress

Intézze adóügyeit telefonon!

Intézze adóügyeit telefonon!

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal lehetővé tette egyes adóügyek esetében a telefonos ügyintézést.

A NAV Ügyintéző Contatct Centerének használatához titkos ügyfél azonosító szám szükséges, melyet az adózók igényelhetnek. Az otthonról intézhető adóügyek helyi tarifával hívhatók.

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal az adózók magas szintű kiszolgálása érdekében lehetővé tette egyes adóügyek (például papíralapú bevallások javítása, folyószámlával, folyószámla-kivonattal kapcsolatos tájékoztatás, adónemek közötti átvezetés, törzsadatokkal kapcsolatos bejelentések és tájékoztatás, jövedelemigazolás igénylése) esetében a telefonos ügyintézést. A NAV Ügyintéző Contatct Centerének használatához a 11UK30 nyomtatvány benyújtásával igényelhető titkos ügyfél azonosító szám szükséges.

Igényeljen ügyfél azonosító számot, és intézze adóügyeit otthonról egyszerűen, sorban állás nélkül a 06/40-20-21-22-es helyi tarifával hívható kék számon!

A NAV Ügyintéző Contact Centeréről bővebb információt a 33. füzetben Az adóhatóság telefonos ügyintéző rendszere című dokumentumban találhat.

OrientPess Hírügynökség

Címkék: adó

Ezek érdekelhetnek még

2023. Szeptember 30. 14:06, szombat | Belföld

Külügyi szóvivő: lényegi változás nem történt az OTP háborús szponzori státuszának ideiglenes felfüggesztésével

Lényegi változás nem történt azzal, hogy az ukrán Nemzeti Korrupciómegelőzési Ügynökség (NAZK) ideiglenesen felfüggesztette az OTP nemzetközi háborús szponzori státuszát - közölte Paczolay Máté.

2023. Szeptember 30. 14:05, szombat | Belföld

Megkezdődött a 16. Nemzeti Vágta Szilvásváradon

Ünnepélyes megnyitóval, huszárok felvonulással, a versenyben részt vevő lovasok ünnepélyes fogadalomtételével megkezdődött szombaton a 16. Nemzeti Vágta a Szilvásváradi Lipicai Lovasközpontban.

2023. Szeptember 30. 06:00, szombat | Belföld

Újra zavartalan a termelés az Audinál

2023. Szeptember 30. 06:00, szombat | Belföld

Megkezdi a BYD elekromosautó-márka forgalmazását a Duna Autó

Megkezdi a BYD kínai elektromosautó-márka forgalmazását Magyarországon a Duna Autó október közepén - tájékoztatta a cég az MTI-t pénteken.